В Запорожье состоится нашумевшая выставка «Квантовый скачек» Шевченко» (фото)

13 апреля, в Запорожье на площади Маяковского пройдет выставка скандально известных иллюстраций Александра Грехова «Квантовый скачек» Шевченко». Об этом сообщается на страничке мероприятия в соцсети Facebook.

В серии данных иллюстраций украинский классик представлен в образах супергероев, а также разных известных исторических личностей, персонажей кино и мультфильмов.

«Багато з нас ще зі школи пам’ятає історію про те, як в дитинстві Тарас Шевченко вирушив на пошуки залізних стовпів. Вони, ніби-то, підпирають небо та ховають ворота, куди сонце заходить на ніч. За легендою, малий Шевченко так і не дібрався до тих стовпів, бо скільки б він не йшов – відстань між ним та омріяними стовпами лише збільшувалась. Але уявімо, що Тарас усе-таки дістався до цього таємничого та магічного місця. Що там чекало на нього? Можливо, за залізними стовпами виявився портал для мандрівок у просторі та часі? І саме таким чином Шевченко (як і герой популярного серіалу «Квантовий стрибок») отримав можливість переміщатися в тіла інших людей – вигаданих чи реальних, добрих чи злих», - говорится на странице мероприятия.

Выставка будет представлена на площади с 10.00 до 14.00 часов.

Мероприятие стало возможным благодаря Национальному Музею Тараса Шевченко, которому Александр Грехов передал полные права на иллюстрации.