Общество

Выборы в Вольнянске: временная ничья

Условных проевропейских и пророссийких депутатов в городском совете поровну. Но надолго ли?

В большей степени выборы в Вольнянске определили мэрские выборы. Наталья Мусиенко выдвигавшаяся от социалистической партии, Сильной Украины на эти выборы пошла как условный самовыдвиженец набрав 51,85% (2399 голосов). Условно, поскольку именно на её рейтинге партия «ОПЗЖ» завела в городской совет 7 депутатов.

Кальцев хочет большинство в Запорожском горсовете с партией Шария (фото)

После местных выборов в своем интервью глава партии «ОПЗЖ» в Запорожье лишь подтвердил то, о чем и так все подозревали. Но изюминка не в этом.

Даже в комплиментарных интервью, а именно такие с ним делает издание «061», Кальцева несёт так, что только успевай записывать. Вот и в этот раз Владимир Федорович «показал петушка».

До Запоріжжя завітав культурно-соціальний проект "Республіка мрій" (фото)

Протягом 2020 року в Україні відбувався Інтерактивний культурно-соціальний проект «Республіка мрій». І вже в другій половині жовтня проект завітав до Запоріжжя. Організатором його стали ГО «Всеукраїнська спілка молодіжних громадських організацій» при повній підтримці Міністерство молоді та спорту України

Всеукраїнська патріотична акція “ЧЕСТЬ ТА ГІДНІСТЬ. ДЕРЖАВНІ ТА ВІЙСЬКОВІ СИМВОЛИ В УКРАЇНІ - ТРАДИЦІЇ НАРОДУ” підбиває підсумки 2020 року

            Інтеграційні процеси, що відбуваються в Україні останнім часом, пробудження національної свідомості, громадянської ініціативи, виникнення різних громадських рухів, розповсюдження волонтерської діяльності відбуваються на тлі сплеску інтересу і прояву патріотичних почуттів і нових ставлень до історії, культури, релігії, традицій і звичаїв нашого народу.

Дайте шанс молоді з інвалідністю

Серед найбільш гострих соціальних проблем сьогодення в молодіжному середовищі є зайнятість серед молоді. Особливо у зоні ризику є молодь з інвалідністю. Інвалідність в Україні характеризується постійним зростанням чисельності людей з функціональними обмеженнями. Розміри пенсій за інвалідністю хоча й збільшилися за останні 5 років більш ніж удвічі, не забезпечують навіть фізичного виживання та інших життєво-необхідних потреб.

Всеукраїнська акція «Традиції українських військових та козацьких прапорів» знову завітала до молоді

З 27 серпня по 11 вересня 2020 року у Запорізькій області відбувалася акція (пересувна експозиція) «Традиції українських військових та козацьких прапорів» в рамках Всеукраїнської патріотичної  акції  «ЧЕСТЬ ТА ГІДНІСТЬ. ДЕРЖАВНІ ТА ВІЙСЬКОВІ СИМВОЛИ В УКРАЇНІ - ТРАДИЦІЇ НАРОДУ», яку проводила ВМГО «Асоціація інтернів Верховної Ради України» за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Молодь з інвалідністю навчалася підприємництву (фото)

З 28 по 31 серпня 2020 року у м. Запоріжжя відбувся семінар «Розвиток підприємницьких ініціатив молоді з інвалідністю в Україні» в межах програми підтримки підприємницьких ініціатив молоді з інвалідністю «КРАЇНА МОЖЛИВОСТЕЙ», що проводить ГО «Агенція молодіжного підприємництва» за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Молодь з інвалідністю обговорить питання розвитку власного бізнесу

З 28 по 31 серпня 2020 року у м. Запоріжжя відбудеться семінар «Розвиток підприємницьких ініціатив молоді з інвалідністю в Україні» в межах програми підтримки підприємницьких ініціатив молоді з інвалідністю «КРАЇНА МОЖЛИВОСТЕЙ», що проводить ГО «Агенція молодіжного підприємництва» за підтримки Міністерства молоді та спорту України.