село

У Бердянську та Приморську молодь вчилася розвивати власну справу на селі

З 25 листопада по 10 грудня 2021 року у містах Бердянську та Приморську Запорізької області пройшли заходи в рамках всеукраїнського проекту «Власна справа на селі», організатором якого є ГО  «Всеукраїнський центр молодіжних досліджень та консультацій» за участю

Запорізьку молодь запрошують до участі у «Власній справі на селі»

З метою підвищення рівня громадянських компетентностей молоді шляхом створення умов для працевлаштування молоді (забезпечення первинної і вторинної зайнятості та самозайнятості молоді), ГО  «Всеукраїнський центр молодіжних досліджень та консультацій» з 25 листопада по 10 грудня 2021 року

«Власна справа на селі» працює в Запорізькій області

Серед найбільш гострих соціальних проблем сьогодення в молодіжному середовищі є безробіття серед молоді. І хоча, завдяки організаційним та практичним заходам з боку державних органів, громадських об’єднань рівень безробіття в  останні роки значно не збільшується, вона залишається на досить високому рівні. Особливо ця проблема  відчувається  в сільській місцевості та в малих населених пунктах,  де  на  одне  робоче  місце  претендує  декілька десятків  молодих  людей. 

Молодь запрошують безкоштовно отримати консультації щодо відкриття власної справи

В рамках проекту «Власна справа на селі» молодих осіб віком від 14 до 35 років запрошуємо отримати консультації з питань відкриття власної справи.

Село в Запорожской области претендует на звание лучшего в Украине

В Украине проходит конкурс «Самые лучшие села Украины - 2019». В перечень претендентов на это звание уже попало село в Запорожской области, Благовещенка, и сейчас у него есть шансы выйти в финал.