Мешканцям Мелітополя, які не отримали паспорти рф, відключать світло і воду

Російські фашисти, які захопили Мелітополь, поспішають нав'язати всім жителям паспорти країни-агресора. Логіка зрозуміла - раз тут живуть російські громадяни, значить територія і є росією.

Щоб досягти мети, рашисти використовують різні "аргументи". Спочатку людей купували різними подачками у вигляді пенсій і допомог, тепер же в хід пішли заборони й обмеження.

Так раніше ми повідомляли, що в Запорізькій області людям без роспаспортів відмовляють у медпослугах. Про це розповів міський голова Мелітополя Іван Федоров.

Мер також повідомив, що в Токмаку безпосередньо в лікарні встановили мобільний пункт з оформлення заявок на видачу російських паспортів. Так окупанти намагаються виконати план з паспортизації.

В окупованій Василівці окупаційна влада пішла ще далі. До відома населення довели, що тепер, аби отримувати послуги електо-, газо- та водопостачання, люди мають отримати паспорти рф. В іншому разі, комунікації будуть відрізані.

Мешканці окупованого міста обурені і збираються скаржитися вищим гауляйтерам. Але не факт, що звернення матимуть результат. По-перше, в Росії будь-яка непокора населення жорстоко присікається. По-друге, і самі керівники області поспішають якомога швидше роздати російські паспорти всім жителям. Тож ініціативу василівських гауляйтерів цілком можуть поширити на всі окуповані території.