У Запорізькій області на «ремонті» укриття чиновники «заробили» понад 250 тис. грн

Посадовій особі Дніпрорудненської міської ради та директору підрядної організації було повідомлено про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень. Фігурантів справи підозрюють у присвоєнні бюджетних коштів.

Про це повідомляє Національна поліція Запорізької області.

У ході досудового розслідування встановлено, що у червні 2018 року місцевий виконавчий комітет розмістив оголошення про проведення відкритих торгів щодо капітального ремонту протирадіаційного укриття.

За півроку підрядник провів капітальний ремонт. В акт прийому виконаних робіт була внесена завищена вартість та більший обсяг робіт.

Судова будівельно-технічна та економічна експертизи встановлено, що понад 265 тисяч бюджетних гривень було перераховано підряднику за фактично невиконану роботу.

23 березня обом фігурантам справи повідомили про підозру у скоєнні кримінального злочину за ч. 4 ст. 191 «Привласнення, розтрата майна чи заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем вчинене у великих розмірах досконалою групою осіб» та ч. 1 ст. 28, ч. 2 ст. 366 «Службове підроблення, тобто складання та видача посадовою особою свідомо неправдивих документів, що спричинили тяжкі наслідки, вчинене групою осіб» Кримінального кодексу України.

Підозрюваним загрожувати до 8 років позбавлення волі. Вирішується питання про обрання ним запобіжного заходу.