У запорізькому ботанічному саду вперше зацвів банан - фото

У запорізькому ботанічному саду вперше зацвів карликовий банан Кавендіш

Весна у Запорізькому міському дитячому ботанічному саду дивує своїми незвичними прикрасами. У оранжереї ботсаду вперше починає квітнути карликовий банан Кавендіш (Musa Dwarf Cavendish).

Рослина зацвітає на другий рік життя, коли досягає заввишки 60-70 см. Квітка має незвичну форму та червоно-фіолетове забарвлення. Слідом за квіткою на квітконосі з`являються соковиті їстівні плоди. Про це повідомили на сторінці ботанічного саду у "Фейсбук" та опублікували фото.

Батьківщина карликового банану Кавендіш - Південна Азія. Як пишуть на сайтах, де продають рослини, за рік з одного такого карликового банану можна отримати до ста смачних запашних плодів, що не поступаються за смаковими якостями "справжнім" бананам. А в умовах зимового саду навіть в умовах короткого світлового дня взимку цей сорт дає до 300 плодів на рік. Банану потрібно багато світла.

Супер карлик Кавендіш виведений спеціально як банан для вирощування у кімнатних умовах й досягає висоти до 1,2-1,5 м. Влітку рослину вдома тримають на відкритому повітрі, а з настанням прохолодних ночей банан необхідно заносити в приміщення.