СБУ встановила весь особовий склад ізолятора тимчасового тримання "Токмацького МВ ГУ МВС у Запорізькій області"

Служба безпеки України проводить системну роботу щодо нейтралізації внутрішніх загроз державної безпеки та виявлення колабораціоністів та зрадників у запорізькому регіоні.

За результатами слідчо-оперативних заходів встановлені особи всіх колабораціоністів та зрадників, які вступили до створеного окупантами ізолятора тимчасового тримання так званого "Токмацького МВ ГУ МВС у Запорізькій області".

За задумом російських кураторів, фейковий правоохоронний орган створено для каральних функцій, а не для охорони громадського порядку та громадської безпеки.

Псевдоутворення виконує завдання щодо придушення опору та залякування мешканців тимчасово окупованих територій Токмацького району через масові репресії, переслідування та незаконні затримання громадян.

У слідчому ізоляторі утримуються патріотично налаштовані українці. Зафіксовано випадки викрадення людей, до яких у ізоляторі застосовуються психологічний тиск, насильство та погрози вбивства.

За наказом окупаційної влади, працівники ізолятора беруть участь у видворенні "неблагонадійних" громадян за межі тимчасово окупованих територій Запорізької області.

Так званий правоохоронний орган сформовано переважно з колишніх співробітників органів МВС, яких було або звільнено за службовою невідповідністю - хабарництво, пияцтво, або склали присягу народу України.

Під час проведення слідчо-оперативних дій співробітники СБУ зібрали незаперечні докази дій керівника ізолятора та 9 його підлеглих, задокументували злочинну діяльність та встановили місця їхнього перебування та маршрути переміщення.

Слідчі СБУ повідомили фігурантам про підозру за ч. 7 ст. 111-1 та ч. 1 ст. 111-2 КК України.

За вказаний злочин законодавством передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років.

Викриття колабораціоністів здійснювалось під процесуальним керівництвом Запорізької обласної прокуратури.