На Запоріжжі повідомили про підозру прихильниці «руського миру»

Прихильниця «руського миру» добровільно пристала на пропозицію окупантів обійняти посаду директора однієї зі шкіл Мелітопольщини. Співпрацюючи з окупаційною владою, зрадниця впроваджувала в освітньому закладі навчальну програму за стандартами рф.

За інформацією ГУНП в Запорізькій області, колишня вчителька початкових класів після окупації одного з сіл Мелітопольського району російськими загарбниками пішла на співпрацю з ворогом. Жінка добровільно обійняла посаду директора загальноосвітньої школи, підпорядкованої окупаційній адміністрації.

Радіючи раптовому підвищенню, освітянка швидко пройшла курси перекваліфікації на тимчасово окупованій території АР Крим та впровадила стандарти освіти держави-агресора. Крім того, зрадниця підібрала новий колектив, який активно здійснює пропаганду проти України та поширює в учнівському середовищі наративи про покращене життя під окупацією рф.

Також пропагандистка активно бере участь у постановочних відеозаписах і фотозвітах для російських ЗМІ, закликаючи народ приєднатися, «жити по-новому».

Фігурантці повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 111-1 КК (Колабораційна діяльність). Підозрюваній загрожує позбавлення волі на строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років.