У Бердянську вибухнуло авто колаборантки

У Бердянську вибухнула машина колаборантки та власниці притулку для тварин Валентини Мамай.

Про це у Фейсбуці повідомляє Бердянська міська військова адміністрація, передає Укрінформ 

"Ми отримали підтвердження інформації про те, що вибухнув саме автомобіль Валентини Мамай. Саме вона допомагала окупантам знаходити патріотів України, які могли чинити спротив, у тому числі ветеранів АТО. Крім того, вона допомагала організовувати псевдореферендум. Наразі Мамай знаходиться в лікарні, про її стан поки нічого не відомо", - прокоментувала ситуацію начальниця Бердянської міської військової адміністрації Вікторія Галіцина.

Мамай була депутаткою Бердянської міської ради від партії ОПЗЖ. 15 червня 2022 року  на сайті генпрокурора з'явилося повідомлення про оголошену їй підозру в державній зраді

https://www.gp.gov.ua/ua/posts/povidomlennya-pro-pidozru-mamai-vi .

Згідно з матеріалами справи, жінка від самого початку окупації допомагала загарбникам знаходити людей, які можуть чинити спротив окупаційній владі (можуть мати вогнепальну зброю, брали участь у Антитерористичній операції та операції Об’єднаних сил на сході України).

За даними правоохоронців, із кінця лютого 2022 року Мамай писала та передавала агентурні повідомлення до Федеральної служби безпеки рф, особисто зустрічалася з ними в приміщенні будівлі міської ради й інших публічних місцях, відкрито підтримувала окупаційний "уряд" та політику держави-агресора.