СБУ затримало у Запоріжжі блогера, який працював на Телеграм-канал шарію (відео)

Ним виявився блогер із Запоріжжя, який передавав агресору інформацію про наслідки російських ракетних ударів по місту.

З цією метою він створив спеціалізовану інтернет-платформу, де оприлюднив фото- та відеоматеріали із власними коментарями та текстовим описом подій.

За оперативними даними, інформацію з інформресурсу «підхоплювали» представники спецслужб Росії для збору розвідданих про «результати» ракетно-артилерійських обстрілів регіону.

Крім того, «сюжети» блогера активно використав прокремлівський пропагандист шарій для наповнення власного телеграм-каналу та проведення інформаційно-вибухової діяльності проти України.

З «відпочиваючих» відео із Запоріжжя він готував деструктивний контент, в якому заперечував причетність кремля до знищення цивільної та критичної інфраструктури українських міст.

Також медіафайли блогера моніторили окупаційні угруповання Росії на південному напрямку для коригування вогневих ударів по регіону.

Співробітники СБУ затримали зловмисника на спробі чергового розповсюдження інформації на користь країни-агресора. У затриманого виявлено мобільний телефон на місці злочину.

Вирішується питання щодо притягнення фігуранта до кримінальної відповідальності за ст. 114-2 (несанкціоноване поширення інформації про спрямування, переміщення зброї, озброєння та бойові припаси в Україну, рух, переміщення або розміщення Збройних Сил України або інших утворених відповідно до законів України військових формувань, вчинене в умовах військового стану) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає покарання до 12 років ув'язнення.

Заходи щодо викриття ворожого поплічника проводили співробітники кіберпідрозділу СБУ Запорізької області.

 

Видео