У Запоріжжі сьогодні вводять графік погодинного відключення світла

За терміновим розпорядженням НЕК «Укренерго» сьогодні о 06:30 у Запоріжжі та Запорізькому районі (на підконтрольній Україні території) запроваджуються графіки погодинного відключення світла.

Про це повідомляє «Запоріжжяобленерго».

Таке рішення ухвалено з метою стабілізації стану єдиної енергосистеми та відновлення обладнання, пошкодженого внаслідок чергових обстрілів окупантами об'єктів енергетичної інфраструктури України.

Погодинні відключення відбуватимуться у 4 черги. Відключення першої-третьої черг відбуватимуться в такий спосіб. О 06:30 буде відключено споживачів першої черги. Тривалість відключення – 4 години з можливою невеликою затримкою з урахуванням часу, необхідного для перемикання та ймовірності повітряної тривоги.

Після закінчення зазначеного періоду часу перша черга споживачів включається, вимикається друга черга. У такому ж порядку і з таким самим часовим інтервалом відбувається включення другої черги та відключення третьої черги.

Четверта черга відключень – великі промислові підприємства, які вимикатимуться ввечері після 18:00.

Такі дії повторюватимуться до стабілізації єдиної енергосистеми.

Потенційні графіки погодинних відключень електроенергії по Запоріжжю та Запорізькому району для споживачів першої-третьої черг оприлюднені на сайті ПАТ «Запоріжжяобленерго» та доступні за посиланням.