У Запоріжжі керівник фінустанови привласнив понад 200 тисяч гривень і спустив їх на азартні ігри

Пристрасть до азартних ігор підштовхнула 28-річного чоловіка до присвоєння понад 200 тисяч гривень корпоративних коштів.

Про це повідомляє прес-служба обласного управління Нацполіції.

Правоохоронці завершили 27 жовтня досудове розслідування щодо начальника пункту надання фінансових послуг філії одного із поштових відділень міста.

Посадова особа, виконуючи організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції, досконало знала порядок надходження та перерахування грошей при виконанні готівкових та безготівкових операцій у поштовому відділенні.

Отримані знання зловмисник використав розробки своєї злочинної схеми збагачення. За допомогою свого телефону через відомчий додаток фігурант вносив до касової системи неправдиві відомості про нібито надходження коштів від клієнтів для їхнього подальшого переказу. З метою конспірації він вказував дані третіх осіб. Однак у платіжних реквізитах отримувача – своя банківська картка.

Таким чином, під виглядом здійснення операцій сторонніми особами зловмисник перераховував на особистий рахунок на день від 12 до 44 тисяч гривень корпоративних коштів. Наслідком доведено сім епізодів його злочинної діяльності.