Стало відомо, чи обміняють Богуслаєва на полонених захисників

Колишній директор "Мотор Січ" підозрюється у держзраді та передачі зброї Росії. Однак з'явилися чутки, що В'ячеслава Богуслаєва можуть обміняти на полонених українських військових – Михайло Подоляк прокоментував це.

Стало відомо 24 жовтня, що суд ув'язнив екс-начальника компанії "Мотор Січ". Богуслаєв не зможе вийти із слідчого ізолятора протягом двох місяців. Радник глави Офісу Президента не виключив, що скандального конструктора можуть передати Росії.

Під час засідання суду став відомий дуже цікавий факт із біографії Богуслаєва. Виявилося, що він має російський паспорт – тобто він громадянин Росії. Це означає, що теоретично його можна передати державі-окупантові.

Ми, якщо потрібно, все зробимо для того, щоб забрати реальних громадян України, не ось цих фіктивних ряжених, скажімо так, червоних директорів, а реальних громадян. Робитимемо все, що завгодно. І ці суб'єкти можуть потрапити також до обмінного списку, – зазначив Михайло Подоляк.

Також радник голови ВП згадав обмін зрадника Віктора Медведчука на приблизно 200 українських героїв. З Богуслаєвим може бути аналогічна історія.

За Медведчуком, ви бачите, використали суб'єкт: віддали, отримали всі дані, всі свідчення, віддали – займайтеся там своїм Медведчуком. Забрали своїх класних хлопців та дівчат. Я сподіваюся, що ми будемо використовувати будь-яку нагоду, будь-яких людей, особливо громадян Росії, для того, щоб забрати своїх пацанів, – сказав Подоляк.