У росіян дефіцит військових, тож вони хочуть мобілізувати мелітопольців, — Федоров

У росіян недостатньо людей, щоб воювати за росію, тож сьогодні вони хочуть провести мобілізацію на тимчасово захоплених територіях Запорізької області.

Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров.

- Вони вже розпочали підготовку до цього дійства. Ми розуміємо, що жодного референдуму не проходитиме, жодних опитувань проходитиме теж не буде. Колаборанти у Мелітополі зібрав повну залу, близько 500 людей в одному з будинків культури. Мелітопольців там не було. Усі, хто виходив на сцену, — невідомі нам люди. Усі люди, які сиділи у залі, ми їх не бачили ніколи і не знаємо. Це наче масовка, — сказав мер Мелітополя.

Також Федоров уточнив, що з'явилися результати нібито опитування мелітопольців на вулицях міста. Ці люди розмовляють із акцентом. Тому можна зробити висновок, що це не мелітопольці.

З 1 жовтня для виїзду з окупованих територій у комендатурі необхідно буде брати спецперепустку. Крім того, Балицький заявив про мобілізацію до так званих добровольчих батальйонів. Окупанти хочуть використати наших людей як гарматне м'ясо, — підсумував Федоров.

Мобілізація торкнеться всіх і проходитиме не лише на території Росії. На всіх любителів «російського світу» і тих, хто не встиг залишити зону окупації з різних причин можуть чекати повістки.