Російська федерація готує провокації до Дня Незалежності України

Рекомендуємо вжити додаткових заходів безпеки 22-25 серпня

Посилення обстрілів України відбувається у певні дати і до них триває явна підготовка.

Серйозно ставиться до сигналів повітряної тривоги необхідно завжди і більшість саме так і роблять. Але є невелика кількість громадян, які це роблять не завжди, або їх ігнорують.Тому доводиться пояснювати та нагадувати.

Про нарощування ракетних сил у Білорусі повідомляв речник командування Повітряних сил ЗСУ полковник Юрій Ігнат, прямо кажучи про те, що є дані розвідки про підготовку ракетного удару на День Незалежності України.

Крім цього є повідомлення про концентрацію ракет у Зябрівці (Білорусь) за 22 км від кордону з Україною — там зафіксовано понад 60 ракет до С-300, які рф переробила для завдання ударів по поверхні. Їх ймовірно використовуватимуть для завдання ударів по північних областях України.

Для ударів по південних областях планувалося використовувати склад у районі Джанкоя, де було близько 440 ракет до ЗРК С-300. Що для ППО явно забагато. Але днями там днями хтось невдало покурив, та сталася бавовна. Але скільки ракет точно було знищено поки що даних немає.

Також не слід забувати і про інші ракети, такі як «Іскандер», «Калібр» та «X- 22,Х-101,Х-555». В яких рф відчуває дефіцит, але тримає певний запас. Мабуть, саме на такий випадок.

Оскільки 23 серпня Україна відзначає день прапора, а 24-го день Незалежності, ці дати є ймовірними для ракетних ударів. Але додаткових запобіжних заходів краще дотримуватися з 22 по 25 серпня. А саме:

- підготувати запас води та продуктів, щоб не виходити зайвий раз у магазин.

- по можливості провести ці дати вдома.

- не ігнорувати сигнали повітряної тривоги і під час їх дотримуватись «правило двох стін», або переходити в укриття.

Оскільки країна-агресор не може досягти успіхів на жодному з напрямків, то знову застосовуватиме терористичну тактику ракетних обстрілів мирного населення. Бо більше ні на що інше не здатне. Наше ж завдання не дозволити йому досягти успіхів і в цьому. Зруйновану інфраструктуру ми відбудуємо, а людські життя це найцінніше.

Працюємо на перемогу та все буде Україна!