У Запоріжжі затримали педофіла, який полював на 8-річних дівчаток

Кіберполіція Запоріжжя викрила чоловіка у схилянні неповнолітніх до створення порнографічних матеріалів.

Як повідомили у Нацполіції у Запорізькій області, правоохоронці під час моніторингу мережі Інтернет встановили, що 39-річний чоловік отримував доступ, зберігав та розповсюджував матеріали порнографічного характеру за участю дітей.

Під час проведення оперативних дій встановлено, що фігурант у соціальних мережах та месенджерах листувався з неповнолітніми дівчатами віком від 8 до 14 років та схиляв їх до створення протиправного контенту. Для таких знайомств чоловік використав чужі фото. Окрім відвертих фотографій, зловмисник також пропонував малолітнім та неповнолітнім дівчатам зустріч для інтимного зв'язку.

Особи потерпілих встановлює поліція.

У будинку фігуранта правоохоронці провели обшук та вилучили мобільні телефони, флеш-накопичувачі та комп'ютерну техніку, які відправили на експертні дослідження. На техніці виявлено понад 400 фото та відеоматеріалів із дитячою порнографією.

Розслідується кримінальне провадження за ч. 1 ст. 301-1 (отримання доступу до дитячої порнографії, її придбання, зберігання, ввезення, перевезення або інше переміщення, виготовлення, збут та розповсюдження) Кримінального кодексу України. За вказані дії фігуранту може загрожувати до шести років позбавлення волі.
Вирішується питання щодо додаткової кваліфікації за ст. 156 (Розбещення неповнолітніх) Кримінального кодексу України.