Обговорено питання доступу молоді з інвалідністю до активного відпочинку

З 15 по 22 вересня 2021 року в містах Запоріжжя та Приморськ відбувся інтегрований семінар щодо реалізації права молоді з функціональними обмеженнями на активний відпочинок в рамках проекту «Інтеграція молоді з функціональними обмеженнями у суспільство «До мети - разом!», що проводить ВМГО «Соціальний вектор» за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Під час роботи були обговорені питання щодо доступу молоді з інвалідністю до активного відпочинку. А обговорювалися ці питання на секціях: «Права молоді з функціональними обмеженнями на активний відпочинок та дозвілля в Україні», «Що таке доступність, універсальний дизайн, аудит доступності», «Комунікації», «Організація комфортного простору».

У роботі акції взяли участь представники Запорізької обласної державної адміністрації, громадських організацій з різних регіонів України. Особливий інтерес у учасників круглого столу викликали презентація результатів проектів: «Туристичні магніти України». А тому учасники семінару залюбки відгукнулися на запрошення Запорізької обласної державної адміністрації протестувати на доступність туристичні об’єкти що збудовані на о. Хортиця. І за результатами тесту – надали свої пропозиції, що були враховані будівниками. Крім того за результатами роботи семінару буде розроблено відповідні рекомендації, які будуть передані для подальшого використання до органів державної та місцевої влади.

 

Фото

 

Фото1

 

Фото2