Честь та гідність: Державні та військові символи в Україні - традиції народу

Непересічна подія відбулася у місті Запоріжжі ВМГО “Асоціація інтернів Верховної Ради України” при підтримці Міністерства молоді і спорту України.

В нашому місті реалізується проект «Всеукраїнська акція «Честь та гідність. Державні та військові символи в Україні - традиції народу».

В рамках якого з 29 вересня по 3 жовтня 2021 року було проведено акцію «Традиції української державної та мілітарної символіки» Організатори заходу ставили на меті підвищення рівня компетентностей молоді, у тому числі громадянських через формування та ознайомлення з процесами державотворення.

Проводячи дані заходи молоді активісти впевнені що вони сприяють утвердження в свідомості і почуттях особистості цінностей, переконань і поваги до минулого України, Конституції України, Законів України, державних та військових символів. І ми погодимося з ними. Бо сьогодні як ніколи актуальні нові підходи до формування свідомого вибору життєвого шляху у молоді та молодого покоління. Але це неможливо без гарного знання етапів українського державотворення, її глибинної сутності. При цьому треба розуміти, що Україна має багатовікову історію державотворення.

Таким чином, важливу роль у просвітницькій діяльності посідає відновлення важливих етапів державотворення, а саме - про державні символи України (Державний герб, Державний Прапор та Державний гімн). Саме тому такі ініціативи дають можливість сформувати нове покоління управлінців, воїнів, активних громадян для яких Держава Україна є змістом їх життя та діяльності. По закінченню акції представники громадської організації повідомили, що вони створили також пересувну експозицію «Традиції українських військових та козацьких прапорів», яка мандруватиме Україною – а ближчими днями її зможуть побачити в Запоріжжі, Бердянську, а згодом і в Харкові.

Фото

 

Фото 1