Кальцев возглавил антирейтинг "кнопкодавов"

Запорожский депутат Владимир Кальцев возглавил антирейтинг "кнопкодавов" Верховной Рады 9-го созыва. 

Об этом сообщила пресс-служба общественного движения "Чесно". 

Представители организации по итогам работы Верховной Рады 9-го созыва в 2019 году составили список депутатов, которые голосовали за своих коллег. Больше за всех "кнопкодавили" депутаты "Оппозиционной платформы "За жизнь" - 27 депутатов нарушили процедуру голосования. Рекордсменом по "кнопкодавству" стал запорожский народный избранник Владимир Кальцев с той же партии. 

Как писала ранее Agora, Кальцев 3 декабря девять раз проголосовал за своего коллегу Александра Пономарева.

"Был маленький грешок", - прокомментировал свой поступок нардеп. 

Второй по количеству "кнопкодавства" - Муса Магомедов. Представитель "ОПЗЖ" нажимал чужую кнопку восемь раз. 

кнопкодав

Комментарии

Про перейменування в чинному законодавствстві України термінів "народні депутати" та "народний депутат" на "кнопкодави" та "кнопкодав":
https://petition.president.gov.ua/petition/76770

У зв'язку з тим, що чинне законодавство повинно відображати реально існуючи суспільні відносини та явища та не може регулювати міфічні та неіснуючи відносини та явища, українське суспільство вважає, що народні депутати України - це явище, яке вже не відповідає реальності. Функції народних депутатів у Верховній Раді зведено лише по суті до одної функції - тиснути на кнопки голосування у системі Рада за той чи інший законопроект, який розроблений при зовнішньому управлінні України (через посольства іноземних держав та некомерційних організацій, що фінансуються іноземними державами та корпораціями). Народні депутати у своїй діяльності не керуються інтересами народу України, а лише своїми власними інтересами та інтересами свої господарів, іноземних та вітчизняних олігархів, а також іноземних держав та транснаціональних корпорацій. Враховуючи викладене, терміни та інститут "народних депутатів України" не відоброжає реальності та вводить громадян України в оману. Тому є нагальна потреба перейменувати в чинному законодавстві України термінів "народні депутати" та "народний депутат" на "кнопкодави" та "кнопкодав".

Добавить комментарий

Ограниченный HTML

  • Допустимые HTML-теги: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Строки и абзацы переносятся автоматически.
  • Адреса веб-страниц и email-адреса преобразовываются в ссылки автоматически.