В 5-й больнице Запорожья установили противоожоговые кровати на деньги, собранные для Насти Ковалевой

В Запорожской больнице № 5 установили аэротерапевтические установки "Феникс", с помощью которых лечат пациентов с тяжелыми циркулярными ожогами тела. Деньги на оборудование дали родители погибшей в сентябре от ожогов Анастасии Ковалевой. 

Об этом сообщила пресс-служба медучреждения. 

"У "Феніксі" пацієнт лежить на сітці у боксі, в який подається підігріте очищене повітря. Тут зберігається оптимальна температура. Наші пацієнти вдягнутись не можуть. Тому температурний режим дуже важливий. Плюс – постійний потік підігрітого повітря допомагає висушувати рани. Це також дуже важливо для зменшення розвитку різної мікрофлори. Повітря, яке накопичується, витягається з боксу. За рахунок висушування ран інфекції розвиваються менше. Це важливий фактор, який сприяє швидшому одужанню хворих", - рассказал заведующий ожогового отделения больницы Андрей Сех. 

По его словам, деньги на покупку и установку новой медицинской техники передали родители погибшей от ожогов Анастасии Ковалевой. 

"Кошти на два аероінсоляційні комплекси для лікування опікових хворих "Фенікс-МС" були виділені батьками Анастасії Ковальової – дівчини, яка, на жаль, померла у відділенні кілька тижнів тому від масштабних опіків усього тіла. Для порятунку її життя, за сприяння благодійного фонду «Емоція» та його керівниці Злати Некрасової, було зібрано чималу суму грошей. Зі згоди батьків дівчини, ці кошти були направлені на придбання необхідного обладнання", - указано в сообщении. 

Сех сообщил, что благодаря новому медоборудованию уже удалось спасти жизни нескольким пострадавшим.

Для лечения Анастасии Ковалевой, которую 2 июля облил бензином и поджег ее парень, удалось собрать 500 тысяч гривен. 

фото

Добавить комментарий

Ограниченный HTML

  • Допустимые HTML-теги: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Строки и абзацы переносятся автоматически.
  • Адреса веб-страниц и email-адреса преобразовываются в ссылки автоматически.