Шлях до мрії українських дітей та молоді

З 30 вересня 2021 року у місті Запоріжжя в рамках Всеукраїнської програми підтримки дітей та молоді з числа внутрішньо переміщених осіб та які проживають в зоні антитерористичної операції «Шлях до мрії» на яскравій сцені відбулася акція «Шлях до мрії».

Зазначена програма проводиться Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Європейська інтеграція» за підтримки Міністерства молоді та спорту України. Головна мета - об'єднати дітей та молодь, особливо з числа внутрішньо переміщених осіб та які проживають в зоні антитерористичної операції, з різних куточків України і допомогти їм долучиться до культурного багатства і цінностям України.

В цей день понад 120 дітей та молоді вийшли на сцену і ще раз показали яка у нас талановита молодь. Цей проект особливий ще й тим, що в ньому приймали діти переселенці з прифронтових районів. У людини завжди є все, щоб здійснити свою мрію і наші учасники це сміливо доводили .

Учасники цьогорічної акції проявили свої таланти у номінаціях: хореографія, вокал, а також у різних стилях та жанрах, серед яких: народні, сучасні та східні танці, комедійно-пародійне шоу, гімнастичному шоу, показ мод, декларування віршів, акробатичне та силове шоу, творча майстерність, народні та сучасні пісні.

На протязі цих днів в мальовничому куточку Запоріжжя проходили яскраві виступи учасників акції «Шлях до мрії». Діти та молодь демонстрували не тільки свою творчість, але й приймали участь у майстер класах, знайомились з новими друзями. Насолоджувались теплим південним сонцем та милувалися краєвидами столиці козацького краю. Зразковий ансамбль народного танцю "Барвограй" з м. Геніческ виконав яскравий танок "Морячка" постановка Вірського.

Також захопив своїм виступом ансамбль сучасного танцю "Бусінка" з Маріуполя з танцем "Лелеки". Співачка Вікторія Руколянська приїхала з м. Львів. А м. Красноармійськ представила юна Софія Бородько з піснею "Квітуча Україна" А на підсумковому гала концерті акції завирував дух дружби й шаленої підтримки – наче під одним дахом зібралась велика дружна родина.